Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 43 common:people_all_forms

Підсумки тижня в освіті: головні події

Date: 28 лютого 2020 о 09:19
172 view

- В Україні розроблять стратегію безпечної та здорової школи. 
- Розроблено перелік спортивного обладнання для шкіл.
- В Україні проводитимуть моніторинг якості освіти.
- У МОН підготували нові вимоги до документів про вищу освіту.
- Учителі-учасники сертифікації отримали запрошення.
- Міносвіти затвердило порядок реагування на булінг.

В Україні розроблять стратегію безпечної та здорової школи. Стратегія буде сфокусована на посиленні рухової активності школярів, розбудові здорового харчування, покращенні санітарно-гігієнічних умов в школах, а також на цифровій гігієні, медичному обслуговуванні школярів тощо.

Розроблено перелік спортивного обладнання для шкіл. Міністерством освіти розроблений проект Типового переліку обладнання та інвентарю для фізкультурно-спортивних приміщень закладів освіти, які забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти.

В Україні проводитимуть моніторинг якості освітиМіносвіти затверджений Порядок проведення моніторингу якості освіти. Документ визначає механізм проведення моніторингу якості освіти у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

У МОН підготували нові вимоги до документів про вищу освіту. Міністерством освіти підготовлений проект постанови КМУ про документи про вищу освіту. Документ визначає перелік обов’язкової інформації, що повинна міститися в документах про вищу освіту та наукові ступені.

Учителі-учасники сертифікації отримали запрошення. Учителі початкових класів, які цього року беруть участь у сертифікації, отримали запрошення на зовнішнє незалежне оцінювання. Тестування фахових знань та умінь учителів відбудеться 29 лютого.

Профспілка виступила проти відміни субвенції для малих шкіл. Освітня профспілка не погоджується із запропонованими урядом змінами до Порядку надання освітньої субвенції, якими передбачено скасування субсидіювання шкіл, кількість учнів у яких становить менше 30 осіб.

Залишки освітньої субвенції підуть на пожежну безпеку. Уряд ухвалив постанову, згідно з якою пріоритетом використання залишків освітньої субвенції стане пожежна безпека у школах. За словами міністра освіти, пожежна безпека шкіл має бути одним із пріоритетів для місцевої влади.

Міносвіти затвердило порядок реагування на булінг. Освітнім відомством затверджений порядок реагування на випадки булінгу (цькування). Документ визначає механізм реагування на випадки булінгу в закладах освіти всіх типів, окрім тих, які забезпечують здобуття освіти дорослих.

Реформа освітизвіт уряду про хід виконання Програми КМУ. Кабінет Міністрів оприлюднив звіт уряду про хід і результати виконання Програми Кабінету Міністрів України у 2019 році, зокрема, і у частині діяльності Міністерства освіти і науки України.

У мережі продають фейкові відповіді на тести ЗНО. За інформацією УЦОЯО, як і в попередні роки, задовго до проведення зовнішнього незалежного оцінювання соціальні мережі рясніють «привабливими» пропозиціями продажу правильних відповідей на тести 2020 року.

У Профспілці кажуть про можливе закриття коледжів. У Профспілці працівників освіти наголошують на можливому знищенні такої ланки освіти як коледжі, у разі виділення їх зі складу вищих університетів, оскільки місцеві бюджети без відповідного фінансування на місця не зможуть їх утримувати.

На ЗНО вже зареєстровано 85 тисяч учасників. Традиційно, найбільш популярними тестовими предметами є українська мова і література, історія України та математика. Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме до 24 березня.

Comments:
Only authorized users can leave comments.