Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

Навіть самі назви днів тижня говорять про широку палітру цікавих заходів, які відбулися в початкових класах. Їх режисерами - постановниками виступали класні керівники. Їх ентузіазм, творчий підхід, допомогли зробити тиждень справжнім святом для дітей

Сьогодні, пройшов півфінал Всеукраїнських змагань з волейболу "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" під гаслом "Разом переможемо". Змагання відбулися у с. Королівка. Команда дівчат нашого ліцею мужньо боролася в кожній із ігор та здобули третє місце. Вітаємо дівчат та всіх переможців змагань.

Пройшов фінальний етап Всеукраїнських змагань з волейболу "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" під гаслом "Разом переможемо". Змагання відбулися у с. Королівка, де команда наших хлопців гідно зіграла з кращими трьома командами області.

У змаганнях взяли участь 5 команд: Дебеславцівської гімназії, Замулинецького ліцею, Матеївецької гімназії , Пилипівської гімназії та Трацького ліцею.
Щиро радіємо за наших учнів та вчителів, які вибороли друге місце. За що були нагороджені медалями та грамотою.

День перший - день без портфеля. Всі учні та вчителі підготувалися до такого завдання творчо, креативно, винахідливо.

Цьогорічна тема Всесвітнього дня здоров’я «Моє здоров’я - моє право». З нагоди цього дня, сестра медична Пилипчук Л.В. разом із учнями 10 класу провели інформаційну лінійку та виготовили лепбук.

Учні нашого ліцею взяли участь у челенджі "Пліч-о-пліч" у соціальних мережах.

Сміх продовжує життя — цей факт давно встановили вчені. Тож до цього свята долучилися учні 6 класу та їхній класний керівник Тинкалюк Л.М., які провели цікавий захід, присвячений цьому дню.

Сьогодні, вже вкотре, щиро радіємо за наших учнів. Пройшов ІІІ етап Всеукраїнських змагань з волейболу "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" під гаслом "Разом переможемо". Змагання відбулися у СК м. Снятин, де у фінал вийшло дві команди, серед яких учні Трацького ліцею. Дякуємо за підготовку учнів вчителям фізичної культури Ориняку А. Д. та Філипчуку А. В. Проєкт став прикладом того, як спорт може об'єднувати людей, виховувати в молоді цінності здорового способу життя і взаємоповаги. Пишаємося Вами, бажаємо успіхів у фіналі. Ви найкращі. Вперед до ПЕРЕМОГИ

В рамках культурно - мистецького проєкту в Трацькому ліцеї було проведено лінійку - реквієм в пам'ять за загиблим героєм Кіземою Дмитром Павловичем (13.05.1982 р.н.), уродженця села Кривоброди. Дмитро був воїном 10 - ї гірсько - штурмової бригади, був професійним військовим, командиром, завжди досвідченим та вправним. Загинув 6 липня 2023 року під час бойового завдання на Донеччині. Віримо, що разом з іншими полеглими захисниками він боронитиме Україну з небес.

Ми дуже пишаємося тим, що в нашому закладі працюють висококваліфіковані та творчі професіонали. Бажаємо наснаги, творчих злетів, бажання творити та міцного здоров'я! Хай навколо вас буде мир, злагода та усмішки учнів, яким ви віддаєте частинку свого життя!
ДЯКУЄМО ЗА ВАШУ ПРАЦЮ!!

28 березня о 14:34 | Глушко А. А. | немає коментарів

Саме тому, вчителі початкових класів Сорохан О.В. та Слободян М.Ф. підготували батьківські збори у форматі "Кава з вчителькою". Тема зустрічі " Батьки очима дітей і навпаки!" Всі присутні охоче працювали в парах, групах, виконували різноманітні вправи, батьки розповідали про захоплення та потреби своїх дітей, вчителі ділилися досягненнями своїх учнів. Дякуємо Всім за зустріч та взаємну підтримку наших дітей.

23 березня о 14:32 | Глушко А. А. | немає коментарів

"Вода - дуже цінний та життєво необхідний ресурс. Не будьте байдужими до свого майбутнього, розпочинайте берегти воду вже сьогодні". Ці слова стали гаслом сьогоднішнього уроку у 5 класі, який підготувала Матійчук Оксана Дмитрівна. Діти виконували різноманітні вправи та активно працювали над цікавими завданнями, які були поставлені перед ними. Урок був присвячений Всесвітньому дню води.

22 березня о 14:31 | Глушко А. А. | немає коментарів

Учасники МО мали можливість побувати в Чернівецькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді, де відвідали майстер-клас Дениса Кондрюка "STEM - освіта засобами робототехніки в ігровому форматі". Дякуємо колегам за цікаво і плідно проведений час.

22 березня о 14:28 | Глушко А. А. | немає коментарів