Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Обережно, грип!

Date: 3 лютого 2019 о 16:54

Пам'ятка для батьків.

Грип – це гостре вірусне захворювання, яке передається через повітря від хворої людини до здорової при розмові, чханні, кашлі. З кожним роком зростає число випадків з тяжким чи атиповим перебігом. Рекомендації щодо профілактики захворювання на грип: - Проводьте профілактичні щеплення, попередньо проконсультувавшись з дільничним терапевтом, або сімейним лікарем; - Уникайте місць великого скупчення людей ; - При кашлі або чханні , необхідно прикривати носа та рота хустинкою, яку після використання потрібно викинути у смітник; - Часто мийте руки з милом. Ефективно діє протирання рук вологими серветками, що містять у своєму складі спирт. - Намагайтеся не торкатися очей, носа та рота, оскільки вони є можливими «воротами» проникнення збудника вірусу в організм. - Постійно провітрюйте приміщення та проводьте вологе прибирання. Симптоми захворювання: - інкубаційний період від 1 до 7 днів; - раптове підвищення температури тіла більше 38°С, інколи захворювання може перебігати без підвищення температури тіла; - біль у горлі, головний біль; - фарингіт; - кашель; - затруджене дихання; - біль у м’язах; - інколи може бути блювота, діарея. Якщо в сім’ї хворий на грип, необхідно: - Ізолювати його в окреме приміщення (кімнату); - Обмежити доступ до хворого членів родини; - Під час спілкування з хворим необхідно надягати маску (респіратор), яку потрібно змінювати кожні 4 години; - У хворого на грип повинен бути окремий посуд, рушник, засоби особистої гігієни; - Регулярно провітрюйте приміщення, та підтримуйте чистоту; - По можливості, проводити бактерицидне знезараження повітря за допомогою ультрафіолету; Протягом усього гострого періоду хворий повинен дотримуватись суворого ліжкового режиму. Дієта – молочно-рослинна з великим вмістом вітамінів, вживанням гарячого чаю з лимоном, плодів калини, чорної смородини, малини, настою плодів липи, листя ромашки, евкаліпта, лужних мінеральних вод. Не займайтеся самолікуванням ! При появі симптомів захворювання необхідно обов’язково звернутися до лікаря!

Comments:
Only authorized users can leave comments.